RANTA Barrandov II

Ve druhé etapě projektu RANTA Barrandov vyroste na Praze 5 v návaznosti na první etapu další část obytného komplexu. Čtyři nové nízkoenergetické bytové domy nabízí 109 bytových jednotek o dispozicích 1+kk až 5+kk. Ke všem náleží balkon, předzahrádka či terasa a sklepní kóje. V suterénu jsou umístěna garážová stání, kočárkárna a prostor pro mytí kol.

Součástí komplexu bude i zázemí pro různé aktivity – kupříkladu multifunkční sportoviště. Nebude chybět ani komerční zóna se službami. RANTA Barrandov vzniká ve Wassermannově ulici ve čtvrti Hlubočepy spadající pod Prahu 5. Tato lokalita se vyznačuje především velmi klidným prostředím a rozmanitými možnostmi sportovního vyžití – v blízkosti bytového komplexu se nachází aquapark a sportovní areál Barrandov s tenisovou halou.

Lokalita poskytuje také potřebnou vybavenost, školy, dětská hřiště, večerku, polikliniku nebo restaurace. V pohodlné vzdálenosti se nalézá Metropole Zličín s množstvím obchodů nebo lokalita Anděl. V budoucnu zde má vyrůst nový supermarket s komerční zónou.

Přímo u domů stojí autobusová zastávka Pražská čtvrť, za 6 minut pěšky dojdete k tramvajové stanici Sídliště Barrandov, kde zastavují linky spojující lokalitu s linkami metra. Díky nedalekému napojení na Pražský okruh je lokalita dobře dostupná i autem.

Residento realizovalo na přelomu roku 2021/2022 akvizici 8 bytových jednotek, které jsou nadstandardně vybaveny a od roku 2022 pronajaty.

RANTA Barrandov II

RANTA Barrandov

RANTA Barrandov

Kontaktujte nás

residento

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky.

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů