Byt 2+1 Brno - Sadová

RESIDENTO vám s radostí představuje první ze svých dokončených nájemních bytů! Nabízí na dosah jak přírodu, tak i zároveň snadný přístup do centra města.

Svým umístěním v lokalitě Brno – Sadová v ulici Jarmily Kurandové je zcela ideální. Odsud se nabízí možnost podniknout výlet na nedalekou Zaječí horu či rozhlednu Ostrá Horka ve směru na Soběšice, zároveň se však nedaleko nachází i dopravní uzel Královopolského nádraží. Z něj se lze snadno dostat jak do centra města, a to během několika minut, nebo se vydat i na vzdálenější cesty. Autobusová zastávka pak stojí přímo u domu, stejně tak jako kavárna či obchod s potravinami.

Co se samotného bytu týče, jedná se dispozičně o 2+1 o rozměru 63 m2 umístěný v posledním čtvrtém patře domu s výtahem. Jeho součástí je však i krytá terasa a balkon o celkové ploše 25 m2. Od jara do podzimu se tak nabízí další prostor pro odpočinek na čerstvém vzduchu či pro večerní grilování. Celková plocha pronajímaného bytu tedy dosahuje 87,5 m2. Dále k nemovitosti náleží i parkovací stání na uzavřeném parkovišti a sklep. Nespornou výhodou bytu je jeho orientace na jih. Prostory jsou proto světlé a lze si vychutnávat krásné západy slunce. Veškeré vybavení, jež lze vidět na fotografiích, je součástí bytu.

Byt 2+1 Brno - Sadová

Impera Styl

Impera Styl

Kontaktujte nás

residento

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky.

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů