Rezidence Starý pivovar

Moderní byty v klidné části brněnského Králova Pole citlivě navážou na architektonické pojetí budovy starého klášterního pivovaru. V atraktivní lokalitě vznikne ideální zázemí pro vyznavače aktivního životního stylu i rodiny s dětmi.

Rezidence Starý pivovar mezi ulicemi Metodějova a Kollárova, v klidné části Králova Pole, přináší příjemné bytové bydlení v atraktivní části Brna. Předností lokality je vynikající občanská vybavenost vedle velkých nákupních center najdete poblíž i řadu malých podniků s rodinnou atmosférou – a snadná dostupnost městské hromadné dopravy.

Architektonické řešení realizovala architektonická kancelář RAW, která v rámci projektu zúročila své zkušenosti jak z velkých urbanistických celků, tak i jednotlivých budov nebo drobných řešení interiérů.

V návrhu Rezidence Starý pivovar se uplatňuje soudobá, velmi bohatá architektura a kvalitní materiály. Povrch fasády je obložen režným cihelným obkladem, který objektu dodává příjemné drobné měřítko. Směrem na západ jsou na fasádě objektu navrženy průběžné chodby, umožňující vstupy ze tří komunikačních jader ke vstupům do jednotlivých bytových jednotek. Každá jednotka je opatřena velkou terasou.

Mimořádně přívětivá je i orientace budovy. Hlavní fasáda je obrácena směrem do parku a okna a balkony se tak otevírají východním a jižním směrem. V bezprostřední blízkosti domu se nachází příjemný park s dětským hřištěm, chodníčky a posezením.

Rezidenci Starý pivovar tvoří 52 bytů různé velikosti, počínaje dispozicemi 2+kk až po luxusní 3+1. K dispozici je 53 parkovacích míst ve formě garážových stání v přízemí domu, která jsou přístupná z obou ulic.

Projekt Starý Pivovar

Developer:

Domoplan

Kontaktujte nás

residento

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů