Rezidence park Hrabůvka

Bytový komplex Rezidence park Habrůvka nabídne svým rezidentům dostupné bydlení v příjemné lokalitě města Ostravy. Charakteristickým prvkem a významnou předností dvou samostatných bytových domů bude jejich výhled do parku se vzrostlými stromy a prostorné dispozice bytů. Venkovní odpočinková zóna obklopená zelení, vyhrazené parkování a komory na patře zvyšují komfort pro každodenní život.

Rezidence Park Hrabůvka je navržena jako dva čtyřpodlažní domy, které se budou realizovat ve dvou etapách. Každá z budov má tři samostatné vchody s výtahy. Ve vnitrobloku je situována odpočinková zóna obklopená množstvím zeleně, kdy privátní park bude sloužit rezidentům objektu primárně k rekreaci. První etapa nabídne 86 bytových jednotek o dispozici 1+kk až 4+kk ve vysokém standardu zahrnující např. italskou keramiku Marazzi, sanitární vybavení od německých výrobců Ideal standard, Vitra a Kaldewei či výtahy OTIS. Nové byty v Hrabůvce si zamilujete pro jejich promyšlené dispozice, předzahrádky, nebo balkóny a krásné výhledy. Bezbariérový přistup je samozřejmostí. Projekt je výborně dopravně dostupný, přitom v klidné a bezpečné lokalitě. K dispozici jsou základní služby včetně obchodů, restaurace a sportovního vyžití. Připravovaný projekt nabídne zájemcům o vlastní bydlení byty v dostupné cenové relaci, vysoké kvality, ve standardu 21. století.

Rezidence se skládá ze dvou etap, a to A a B, Residento zarezervovalo 10 bytových jednotek v etapě B, která by měla být dokončena na jaře roku 2022. Součástí výstavby bytových jednotek je bezplatná možnost výběru z několika dekorů v rámci standardního vybavení.

Rezidence park Hrabůvka

Kontaktujte nás

residento

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky.

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů