Apartmány Filipovice

Dva samostatné apartmánové domy v bezprostřední blízkosti Skiareálu Filipovice vycházejí ze soudobé a minimalistické architektury, která navazuje na tradiční architekturu Jesenicka. Svým pojetím představují ideální místo pro odpočinek a relaxaci v klidném soukromí.

Apartmány Filipovice jsou zasazeny do celoročně atraktivní a turisty vyhledávané lokality Jeseníků, v centru chráněné krajinné oblasti. Jedno z nejvyhledávanějších turistických středisek Jeseníků se nachází ve výšce 700 m n. m., jednu zastávku skibusu od Červenohorského sedla, přímo u hlavní trasy na Jeseník. Unikátní poloha v blízkosti sportovních center, jakými jsou Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová, činí z Filipovic unikátní destinaci pro zimní i letní sportovní vyžití.

Obě budovy jsou kompletně obložené tradičním štípaným šindelem. V kontrastu k tomuto „měkkému“, postupem času tmavnoucímu modřínovému obkladu, ubíhají z hlavního objemu stavby prostory lodžií, které spolu se čtvercovými okny stejné barvy definují každý z domů.

Oba apartmánové domy disponují jedenácti bytovými jednotkami. Součástí jsou byty 2+kk, mezonety 2+kk a 3+kk pro větší rodiny. Ke každému apartmánu náleží technická místnost upravená k uložení lyží a kol. Přímo před objektem se nachází dostatečně dimenzované parkoviště.

Apartmány mají terasu či balkon, v přízemí jsou k dispozici vlastní zahrádky. Jejich součástí je i moderní saunové centrum. Na návrzích jednotlivých apartmánů se podíleli špičkoví bytoví designéři, jejichž práce se promítla také do účelně navržených dispozic.

Koupě apartmánu v těchto domech představuje jedinečnou možnost získat zázemí pro celoroční sportovní i společenské vyžití, stejně jako příležitost ke komerčnímu zhodnocení investice.

Projekt Apartmány Filipovice

Kontaktujte nás

residento

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů