Apartmány Filipovice

Dva samostatné apartmánové domy v bezprostřední blízkosti Skiareálu Filipovice vycházejí ze soudobé a minimalistické architektury, která navazuje na tradiční architekturu Jesenicka. Svým pojetím představují ideální místo pro odpočinek a relaxaci v klidu a soukromí.

Apartmány jsou zasazeny do celoročně atraktivní a turisty vyhledávané lokality Jeseníků, v centru chráněné krajinné oblasti. Nachází se ve výšce 700 m n. m., jednu zastávku skibusu od Červenohorského sedla, přímo u hlavní trasy na Jeseník. Unikátní poloha v blízkosti sportovních center, jakými jsou Praděd, Petříkov, Ostružná a Ramzová, z nich činí skvělou destinaci pro zimní i letní vyžití.

Budovy jsou kompletně obložené tradičním štípaným šindelem, do kterého vstupují ohromné lodžie s čtvercovými okny modré a žluté barvy. Oba apartmánové domy disponují jedenácti bytovými jednotkami. Součástí jsou byty 2+kk, mezonety 2+kk a 3+kk pro větší rodiny. Ke každému apartmánu patří technická místnost upravená k uložení lyží a kol. Přímo před objektem se nachází dostatečně dimenzované parkoviště. Apartmány mají terasu či balkon, v přízemí jsou k dispozici vlastní zahrádky. Jejich součástí je i moderní saunové centrum. Na návrzích jednotlivých apartmánů se podíleli špičkoví bytoví designéři.

Koupě apartmánu v těchto domech představuje jedinečnou možnost získat zázemí pro celoroční sportovní i společenské vyžití, stejně jako příležitost ke komerčnímu zhodnocení investice.

Apartmány Filipovice

Kontaktujte nás

residento

* Odesláním formuláře budeme zpracovávat vaše osobní údaje pro účel vyřízení poptávky.

Nemovitostní fond kvalifikovaných investorů